Příběhy ze života.

 

Otevřený prostor pro vaše příběhy, které mohou nakopnout další:-). Může to BÝT i Váš příběh...

Je potřeba příběhů druhých pro svůj vlastní život?

 

JÁ jsem úvod...

Kniha života nebo jeden příběh lidského tvora, který se narodil na Zemi, rostl, vzdělával se, hledal, pracoval, vytvořil rodinu, rozvedl se… a nakonec se osvobodil, protože našel to, co nikdy neztratil?

 

A to všechno proto, aby došel do místa zapomnění, uvědomění a pochopení, že jen ve vlastní vnitřní svobodě může konečně ŽÍT svůj život tady na Zemi. Že jen ve vlastní svobodě ucítí tlukot svého srdce. A že jen ve vlastní svobodě může opravdu rozdávat Lásku a úsměv druhým.

Možná jen rozsvítil světélko na nebi pro ostatní. Možná jen pochopil podstatu bytí. Ale pochopil, že život je dar, který mu byl dán proto, aby ho žil naplno a naplnil (zákon).

Dnes je spokojený, šťastný, protože žije v pravdě a v lásce ke všem(u). Našel a má v sobě svobodnou bezpodmínečnou lásku, kterou ale nikdy předtím neztratil.

 

V okamžiku, kdy se na chvíli zastavíte… a začnete naslouchat sami sobě, hned víte, co máte dělat. V každém okamžiku, v každé situaci. TOHLE nikdo za Vás NIKDO neudělá.

 

Jedná se o pravdivý příběh obyčejného lidského tvora. Že se v něm poznáváte nebo procházíte podobnými situacemi sami nebo někoho z okolí? To je přeci báječné. Nemáte se za co stydět. Pomáháte druhým, aniž si to uvědomujete Vy sami. Protože jedině Vy svým příkladem můžete rozsvítit další světélko na nebi pro ostatní. A můžete jim dát různá jména… anebo jim říkat jenom prostě, že jsou to Andělé. A proč s velkým A? Protože Andělům jsem za mnohé vděčná a touto cestou jim děkuji. Občas jim vykám a cením si natolik jejich práce, že jsem ráda, že jim můžu touto cestou poděkovat. A pokud jste se v nich poznali právě Vy, patří velké poděkování i Vám. Nejsou to nadpřirozené bytosti, jsou všude kolem nás - z masa a kostí - prostě lidé, které potkáváme na své cestě.

Ptáte se jak?

 

S láskou, pokorou a úctou… JÁ jsem život.

 

 ...pokračování příště...

Vytvořeno systémem web-rychle.cz